top of page

Spektakl OD-OBOK już wkrótce…“Jedyny sposób w jaki można nadać sens zmianom, to zanurzyć się w nie, poruszać się z nimi i przyłączyć się do tańca” Alan Watts.

Spektakl ,,OD OBOK „ opowiada o relacji ze sobą oraz o relacji z innymi ludźmi. Opowiada dokładnie o tym, jak relacje te kształtują charakter i upodobniają jednostki. Po raz pierwszy, spektakl został zainspirowany osobowościami tancerzy Wyszkowskiego Teatru Tańca. Tancerze nie są tutaj odtwórcami ról. Wręcz przeciwnie! Pod czujnym okiem Martyny Busławskiej i Katarzyny Zakrzewskiej, prowadzeni i ukształtowani w swojej improwizacji tancerze, stają się współtwórcami widowiska, improwizując sceny, które będą mieli Państwo okazję zobaczyć.

Każdy z Nas ma do przejścia drogę-inną, ale zawsze posiadającą punkt wspólny, którym jest wpływ społeczeństwa. Jesteśmy istotami, które potrzebują czyjejś obecności. Naśladownictwo to, od najmłodszych lat, jest formą nauki. Żyjemy według utartych schematów. Przechodzimy przez życie idąc za tłumem i znajdujemy w nim siebie w najbardziej odpowiednim momencie.

Choreografia, pomysł: Martyna Busławska, Katarzyna Zakrzewska

Scenariusz: Blanka Malinowska

Koordynator projektu: Jolanta Wiśniewska

Tancerze: Paulina Skurzewska, Błażej Król, Oliwia Kowalczyk, Hanna Sosnowska, Sandra Heronimek, Ewa Czupryniak, Karolina Dobosz, Joanna Szymanik, Albert Mikołajczyk, Adam Pakieła, Oliwia Ciemniewska, Maja Szymańska, Weronika Buźniak, Kornelia Chalska, Zofia Liśkiewicz, Zuzanna Ginko, Julia Kwiatkowska, Anita Ziętara, Karolina Zyśk, Julia Kuliś, Joanna Gołębiewska.

Realizator świateł : Damian Białorudzki

Mixy muzyczne: Kacper Gonera

Realizacja filmu i teaser: Kamil Zdzierak

Grafika: Katarzyna Zakrzewska

Zdjęcia: Mikołaj Napiórkowski, Michał Borek

Opiekun medialny: Damian Olczak

Organizator: Fundacja Wyszkowski Teatr Tańca

Zadanie współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Wyszkowie.

Podziękowania dla:

Jerzego Żukowskiego Starosty Powiatowego w Wyszkowie,

Leszka Marszała Wice Starosty Powiatowego w Wyszkowie,

Joanny Wiszowaty,

Dyrektora WOK Hutnik w Wyszkowie,

Stowarzyszenia Miłośników Rybienka Leśnego I Okolic, a w szczególności dla Pana Andrzeja Konowrockiego,

Rodziców tancerzy Wyszkowskiego Teatru Tańca.

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ความคิดเห็น


bottom of page