top of page

Grand Prix Polski 2017 dla Wyszkowskiego Teatru Tańca!

9 grudnia 2017 roku we Wrześni tancerze Wyszkowskiego Teatru Tańca uczestniczyli w jednym z największych turniejów tanecznych.

Na parkiecie spotkali się tancerze z kilkunastu miast: Konina, Częstochowy, Łodzi, Bydgoszczy, Warszawy, Sochaczewa, Wrześni, Wyszkowa, Poznania, Lubonia, Środy Wielkopolskiej. Ogromna ilość tancerzy startowała w czterech kategoriach tanecznych: hip-hop, disco dance, taniec współczesny, inne formy tańca nowoczesnego. Do komisji sędziowskiej zaproszono: Małgorzatę Janiak, Adriana Bartłomieja Rzetelskiego, Piotra Szwarca i Karolinę Kuduk.

Wyszków reprezentowało 40 tancerzy.

W kategorii: taniec współczesny, formacja juniorzy Wyszkowski Teatr Tańca Junior (12-15 lat) wywalczyli 1 miejsce! Nasi najmłodsi rywalizowali z ośmioma zespołami z całej Polski. To dopiero drugi turniej w życiu tych młodych tancerzy, a już taki sukces!

W kategorii: taniec współczesny seniorzy 15 lat, Wyszkowski Teatr Tańca uplasował się na najwyższym 1 miejscu rywalizując z 7 zespołami z różnych miejscowości takich jak Łódź, Wrocław czy Warszawa.

Niesamowicie miłym akcentem i jednocześnie ogromnym zaskoczeniem dla nas było ogłoszenie na koniec zmagań tytułu Grand Prix Polski 2017 całego Turnieju. Zdobyliśmy je!

Jesteśmy szczęśliwy, że nasza ciężka praca i pasja oddają rezultaty w postaci wysokich pozycji turniejowych.

Zdobycie tytułu Grand Prix Polski to jeden z najważniejszych sukcesów Wyszkowskiego Teatru Tańca!